KONST / Litografier / Grafiskt blad 16406005
nr 1640 6005
Grafiskt blad
Frida Johansson, "Symfoni". Signerad, numrerad 25/40, Gicléetryck med passepartout. Bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:12:29
31/8 12:40:25